Par mumis

Akcijutirdzins.lv – tas ir veikaliņu tīkls, kurā var pasūtīt dažādas preces un pakalpojumus par tiešsaistes cenu. Mēs esam kā vidējais variants starp lieliem tirdzniecības centriem un interneta veikaliem. Mēs strādājam kopā ar lielākajiem ārzemju piegādātājiem un ražotājiem. Liela piegādātāju un produktu klāsta dēļ, mēs varam palīdzēt klientam izvēlēties preci, kas atbilst tieši viņa vajadzībām, un nosūtīt to no ražotāja noliktavas.
akcijutirdzins.lv personāls ir jauns un enerģisks, tas arvien pieaug un pastāvīgi attīstās. Mēs strādājam gan ar klientiem, gan ar ražotājiem, gan arī ar produktiem, tāpēc reāli pārzinām preces un uzņemamies atbildību par Jūsu veiksmīgu iepirkšanos.

 
 
VĪZIJA – mūsu mērķis ir kļūt par tuvu, labi organizētu un draudzīgu, kā arī izaicinājumiem atvērtu tirdzniecības uzņēmumu bez robežām, ko klienti novērtē gudru padomu un atziņu, kā arī godīgi zemu cenu dēļ.
 


MISIJA – mēs strādājam, lai dalītos ar zināšanām un pieredzi ar saviem klientiem, lai atvieglotu viņu sadzīvi, samazinātu rūpes un nodrošinātu preču izvēli, kas atbilst vajadzībām, un garantētu godīgi zemas cenas.


Ko mēs novērtējam un pēc kā vadāmies?
 
 
MĒRĶTIECĪGA ZINĀTKĀRE. Mēs cenšamies nepārtraukti un mērķtiecīgi interesēties par to, ko mēs darām, lai varētu klientam sniegt noderīgu informāciju un ne tikai atbildēt uz viņa jautājumiem, bet arī atbilstoši sniegt konsultāciju un palīdzēt pieņemt labāko lēmumu.
 

APZINĀTS NOVATORISMS. Vienmēr meklējam jaunas iespējas, lai efektīvāk veiktu uzdevumus, izmantotu jaunākās tehnoloģijas un pārvaldības metodes. Mēs cenšamies īstenot to, lai varētu laicīgi pieņemt lēmumus, kas nodrošinātu godīgi zemas cenas mūsu klientiem.
 

UZMANĪGA SAZIŅA. Mēs esam atklāti un draudzīgi, labi pārzinām savu darbības sfēru, tāpēc cenšamies pārliecinoši un atklāti dalīties ar savām zināšanām un atziņām, lai palīdzētu saviem klientiem pieņemt labākos lēmumus, iegādājoties dažādas preces un pakalpojumus.


Kāpēc vērts izvēlēties akcijutirdzins?
  • Godīgi zemas cenas
  • Noderīgas atziņas un padomi
  • Patīkama saziņa apkalpošanas laikā
  • Gādīgi, zinoši konsultanti
  • Drošums un kompetence


Kāpēc mēs esam citādi?
Akcijutirdzins.lv ir daudz šaujampulvera, ambīciju, kā arī kodēta pozitīva, un klienta dēļ var noiet arī vairākas papildus jūdzes. Mēs nepārdodam atlaides. Mēs pārdodam klientam konkrētā brīdī vislābāk atbilstošo izvēli par godīgi zemām cenām, jo:
Akcijutirdzins.lv – KAD VAJAG CENU UN PADOMU!

Kāpēc Akcijutirdzins.lv ir lētāk?
1.     Mums nav nepieciešams daudz darbinieku
2.     Mums ir nelieli veikali un nav jāmaksā augstas īres maksas
3.     Mēs neieguldām milzīgajās ekspozīcijās, kuras ātri zaudē savu vērtību
 

 
Zemas izmaksas un tiešie līgumi ļauj mums pārdot par nelielām cenām. Zemas cenas ir arī interneta veikaliem, bet, salīdzinot Akcijutirdziņš ar interneta veikalu, Jūs atradīsiet daudz priekšrocību:
 
 
1.         Mēs konsultējam visos kanālos
2.         Cenšamies laicīgi sniegt padomu, reaģēt zibens ātrumā
3.         Uz vietas darbojas serviss
4.         Mēs pārbaudām, vai nav bojāts preces iepakojums, pirms nododot to klientam
5.         Viegli atgriezt bojātas vai nepatikušas preces
Un visvairāk mēs mīlam savus klientus! :)